Başa
×
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetler Turlar Kekova Galeri Teknik Bilgiler İletişim
ENGLISH PAGES

Turlar » Günlük Turlar

KEKOVA TEKNE TURLARI

Kekova’ya gelipte yapmadan kesinlikle gitmeyeceğiniz tek şey olsa gerek Kekova tekne gezintisi. Kekova denince akla ilk gelen şeydir Kekova tekne turları. Kekovamızda güzeller güzeli koylar, pırıl pırıl deniz, asırlar öncesinin tarihini halen üzerinde taşıyan adalar karayolu ulaşımı olmayan yarım adalar, suyun içerisindeki kaya mezarları ve tabiki birde Kekova Adası üzerinde kıyı boyunca uzanan batık şehir diye adlandırılan m.ö. 141 yıllarında ve 2. yüzyıldaki depremler sonucu yıkılıp suların yükselmesi ve adanın çökmesi sonucu bi kısmı sular altında kaldığı söylenen tarihi ticaret şehri varken ve Kekovaya kadar gelmişken tüm bunları görmeden bi denize girmeden gitmek olmaz tabiki.

Saatlik Turlar
1-2 Saatlik turlarımız

Yarım Günlük
3-4 Saatlik turlarımız

Günlük Turlar
7-8 Saatlik turlarımız

EXTRA TURLAR

Aynı zamanda teknemizde Nişan, Parti, Doğum Günü, Mehtap Turu gibi özel günleriniz için etkinlik ve organizasyon turlarıda yapılmaktadır…

Teknelerimizle balık avı, turlarıda yapılmaktadır. Yöremizde yaşayan Kuzu, Akya, Palamut, Torik, Mercan, Sinarit, Lahoz, Orfoz, Zargana, İzmarit ve Barbun (Tekir) balıklarını yakalarken büyük keyif alacak ve enerji patlaması yaşayacaksınız.

Teknemiz yatılı turlar içinde uygun olup gerekli ekipmanların tümüne sahiptir.